WARSZTATY I SZKOLENIA

Intensywny kurs business English z efektem WOW „Business Up!” – semestr nauki w 2 miesiące (kurs online, spotkania w czasie rzeczywistym); start: 22. kwietnia

Na fali sukcesu naszych super-intensywnych kursów everyday English „Level Up!”, uruchamiamy warsztaty Business Up. To solidna porcja angielskiego słownictwa biznesowego, funkcjonalnej gramatyki i trening łączenia jednego z drugim, dzięki któremu poczujesz się pewniej w międzynarodowym środowisku.

Dla kogo?

Intensywny kurs Business Up! jest propozycją dla tych z Was, którzy chcą wykorzystać wiosenny przypływ energii na przejście O POZIOM WYŻEJ w komunikacji w języku angielskim w pracy. To również fajny pomysł na zadbanie o siebie, bo czas spędzony na łączach z nami – nawet, jeśli rozmawiamy o biznesie – jest niezmiennie inspirujący i po prostu przyjemny 🙂

Czym jest Business Up?

pakiet 30 spotkań (60 lekcji x 45 min.) online w czasie rzeczywistym;
w kameralnej grupie 4-6 osób;
z pełnymi treści materiałami do pobrania i zajęciami, do których można wracać (nagrywamy!)
z komunikacją tylko po angielsku;
semestr nauki zrealizowany w nieco ponad 2 miesiące.


W przygotowaniu zajęć czerpiemy z materiałów autentycznych. Znaczną część każdego spotkania przeznaczamy na dyskusje w obszarze biznesu, a także na świadomą pracę z nowopoznanymi sformułowaniami.

2 poziomy zaawansowania:
* słabozaawansowany – A2/B1
* średniozaawansowany – B1/B2

Twoje korzyści:

Wypracuj płynność i pewność siebie w komunikacji po angielsku dzięki treningowi kluczowego w biznesie języka funkcjonalnego: prezentowania, wyrażania opinii, negocjowania, udzielania informacji zwrotnej etc.

Podnieś swoje kompetencje dzięki tematyce zajęć odpowiadającej potrzebom Twoim i Twojej grupy. Obszary tematyczne przewidziane przez nas:

* teleconferencing & meetings
* giving presentations
* negotiating deals
* e-mailing
* describing trends
* dealing with complaints

Bonus?

W cenie kursu weźmiesz udział w webinarze Kasi Kaczmarek: „Jak przestać się uczyć angielskiego”, dzięki któremu zamiast wkuwać słówka nauczysz się umiejętnie podnosić swoje kompetencje językowe w codziennych, prostych krokach. Przestaniesz się uczyć, a zaczniesz odważnie UŻYWAĆ języków obcych.

Kto będzie mnie uczył?

Lektor prowadzący: Łukasz Bartczak, związany z nami od 8 lat; w obszarze Business English pracuje od ponad 10 lat. W WOW opiekuje się klientami firmowymi, ostatnio zespołem Blue Cafe.

Lektor wspierający: Katarzyna Kaczmarek, założycielka WOW.

Organizacja kursu:

Start: środa 22. kwietnia

Terminy spotkań:
grupy poranne: pon, śr, pt 7.15 – 8.45 (grupa 1); 9.00 – 10.30 (grupa 2), grupa wieczorna: pon, śr, pt 18.00 – 19.30 (grupa 3).

Cena kursu: 150 zł wpisowego (płatne przed spotkaniem konsultacyjnym) + 1900 zł (z możliwością bezpłatnego rozłożenia na 2 raty)

Pakiet zawiera:

* konsultację wstępną i indywidualne szkolenie z obsługi platformy WOW online
* 30 spotkań 90-minutowych z materiałami do pobrania
* webinar na żywo z Kasią Kaczmarek

Zapisy: w Biurze WOW pod nr. 790 401 500 od środy 1. kwietnia.

Ważne: o rezerwacji miejsca w grupie decyduje kolejność wpłat wpisowego; dysponujemy 12 miejscami: po 6 na każdym z 2 poziomów; mamy możliwość uruchomienia 2 grup w zależności od preferencji godzinowych Kursantów.

Konwersacje „Everyday English”  – sobotnie poranki z codziennym angielskim online; start 25.04

Uczyłaś się angielskiego, ale miałaś przerwę? Chcesz przed wakacjami potrenować speaking i poczuć się pewniej? Chętnie uporządkujesz swoją gramę? „Everyday English” jest propozycją dla Ciebie!

Konwersacje  „Everyday English” to cykl 10 spotkań 90-minutowych, w kameralnej 6-osobowej grupie. Odbywać będą się w czasie rzeczywistym, na żywo, w soboty o 8.15 rano.

Celem konwersacji jest:

  • wyposażyć Cię w praktyczne, „życiowe słownictwo”
  • rozgrzać Twój umysł przed używaniem angielskiego na wakacjach
  • nauczyć Cię jak sobie radzić z zacinaniem się i zapominaniem słówek
  • dostarczyć Ci przyjemności z inspirujących spotkań z fantastyczną lektorką i w świetnym towarzystwie

Lektorka prowadząca:

Agnieszka Luba – posługująca się przepięknym British English pasjonatka angielskiego i inspiratorka. W zespole #wowteam od lata 2019, prowadzi zajęcia dla młodzieży, dorosłych i klientów firmowych, zbierając doskonałe recenzje.

Organizacja kursu:

Start: sobota 25. kwietnia

Terminy spotkań:  soboty, 8.15 – 9.45

Cena kursu: 150 zł wpisowego (płatne przed spotkaniem konsultacyjnym) + 600 zł (z możliwością bezpłatnego rozłożenia na 2 raty)

Pakiet zawiera:

* konsultację wstępną i indywidualne szkolenie z obsługi platformy WOW online
* 10 spotkań 90-minutowych z materiałami do pobrania

Zapisy: w Biurze WOW pod nr. 790 401 500 i e-mailowo: sekretariat@wowcentrum.pl

Ważne: o rezerwacji miejsca w grupie decyduje kolejność wpłat wpisowego; dysponujemy 6 miejscami.