Menu
Dzieje się

Językowa Mapa Marzeń – bezpłatny webinar

Wyobraź sobie: wokół jest cicho. Obok Ciebie ulubiony kubek z herbatą. Światełka choinki i świece wypełniają pokój ciepłym światłem. A Ty – pogrążona w marzeniach – tworzysz najpiękniejszy z kolaży. To Twoja Mapa Marzeń – potężne narzędzie, które pozwala uświadomić sobie własne potrzeby, pragnienia i przekonania, które blokują nas w realizacji marzeń. Sprawdziłam – działają naprawdę.

Tworzenie Mapy Marzeń – po angielsku Vision Board – to czynność, która co roku pozwala mi sobie uzmysłowić, czego w życiu potrzebuję i pragnę, jakie są moje priorytety, czego chcę doświadczać. To narzędzie, które pozwoli Ci zadać sobie jedno z najważniejszych pytań: „Jak chcesz, żeby było.”

W Wigilię Sylwestra – czyli w środę 30. grudnia o godz. 20.00 – zapraszam Cię do bezpłatnego udziału w moim czwartym z kolei webinarze, z którego dowiesz się:

1) Czym jest Mapa Marzeń i na czym polega fenomen wizualizacji
2) W jaki sposób Językowa Mapa Marzeń pozwoli Ci dotrzeć do Twojej głębokiej motywacji i uchroni przed słomianym zapałem
3) Jakie pytania warto sobie zadać tworząc Mapę
4) Skąd czerpać i jak komponować materiały na mapę

Przygotuj się na emocje – Mapa Marzeń jest mocną mentalną pracą, która przynosi niebywałe efekty.
Weź udział z myślą o sobie i swoich bliskich – ja nauczę Ciebie, a Ty nauczysz ich jak sięgać po marzenia. Nie tylko językowe.

Udział na żywo w webinarze „Mapowanie Językowych Marzeń” jest bezpłatny. Nagranie webinaru będzie można zakupić w Sklepie WOW.

Brak komentarzy

    Zostaw wiadomość

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.