Menu
Dzieje się

Mindful English – 2. edycja od 18. stycznia

„Zajęcia Mindful English to jak wygrana w totka (…). To podróż otwierająca umysł i serce. To coś niezwykłego i pięknego. Na każde zajęcia czekałam z utęsknieniem (….). Pomiędzy, chłonęłam język gdzie się dało. Ciągle chciałam się uczyć. Ale nie tak tradycyjnie, „po szkolnemu”. Od teraz wiem, że można inaczej – w uważności językowej, w zrozumieniu dla samej siebie, (prawie) bez wysiłku, a przede wszystkim z przyjemnością. (…) Ta metoda otwiera. Nakręca. Daje kopa. Uzależnia.” Kasia Bogołembska, Uczestniczka 1. edycji Mindful English

Mindful English to mój autorski 10-tygodniowy kurs-proces, w którym zebrałam wszystkie znane mi narzędzia i techniki pozwalające Człowiekowi wykorzystać swój geniusz – TAK, GENIUSZ! – w przyswajaniu języków obcych. Pracujemy w języku angielskim i tegoż języka się podczas procesu uczymy, ale doświadczenie uczestnictwa w M.E. pozwoli Ci z pełną świadomością i lekkością przyswajać kolejne i być wielkim wsparciem dla innych osób w Twoim otoczeniu (szczególnie dzieci!), które uczą się języków obcych.

Czego się nauczysz?
1) nawyków, dzięki którym przepracujesz barierę językową (czyli lęk przed komunikowaniem się „po obcemu”)
2) strategii, które pozwolą Ci utrzymać, a nawet samodzielnie podnosić wypracowany poziom znajomości języka
3) systematycznie i bez minuty wkuwania podnosić płynność i lekkość w komunikacji po angielsku

Czego doświadczysz?
1) jak dobra jest Twoja pamięć, kiedy uczysz się wielozmysłowo, mobilizując swoją wyobraźnię
2) jak bardzo potrafisz się zaangażować, gdy tematyka zajęć odpowiada Twoim potrzebom
3) jak szybko puszcza Twoja bariera językowa, kiedy Twoje otoczenie nie przypomina szkoły

Kim jestem?

Nazywam się Kasia Kaczmarek i jestem wielką entuzjastką języków obcych: uczyłam się ich w życiu aż siedmiu, w tym nowożytnej greki w Aristoteleio Panepistimio Thessalonikis i hebrajskiego w kibbutzu Geva w Izraelu. Traktuję języki obce zdroworozsądkowo: jako narzędzie do komunikacji i budowania relacji z drugim człowiekiem, a nie pole minowe. Dzięki temu nastawieniu bez szwanku przejechałam kawał świata: Chile, Brazylię, Europę, Izrael i Indie. Od 17 lat ubieram ludzi w językową pewność siebie. Od 11 lat rozwijam Centrum Kompetencji Językowych WOW. Absolwentka kierunku Stosunki Międzynarodowe oraz studium doktoranckiego z ekonomii na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Fanatyczka rozwoju osobistego. Wyznawczyni rodzicielstwa bliskości. Entuzjastka neurodydaktyki. Marzę o własnym kamperze i uczeniu syna z jego pomocą, jak wiele świat ma do zaoferowania.

Dwa kluczowe cele Mindful English to: wesprzeć Cię w wypracowaniu pewności siebie, gdy porozumiewasz się „po obcemu” oraz wyposażyć Cię w nawyki, techniki i narzędzia, dzięki którym będziesz potrafić rozwijać się językowo na własną rękę, ale też maksymalizować efekty dowolnych zajęć językowych, w których weźmiesz udział w przyszłości.

Grafik 2. edycji:

pn/śr/pt 7.30 – 9.00 grupa średniozaawansowana (prowadzi Ela W. Walters; konwersacje: Mike)

pn/śr/pt 9.15 – 10.45 grupa średniozaawansowana + (prowadzi Kasia Kaczmarek; konwersacje: Mike)

wt/czw/pt 7.30 – 9.00 grupa słabozaawansowana (prowadzi Ela W. Walters; konwersacje: Kasia Kaczmarek)

wt/czw/pt 18.00 – 19.30 grupa zaawansowana (prowadzi Kasia Kaczmarek; konwersacje: Mike)

Organizacyjnie:

czas trwania kursów: od 18. stycznia do 26. marca
lokalizacja: online + bonusowe spotkanie w Łodzi na koniec
liczba miejsc w grupie: 6
inwestycja: 190 zł wpisowego + 3 raty miesięczne po 990 zł

Wstępem do udziału w M.E. jest nasze – moje i Twoje – indywidualne spotkanie online, w czasie którego rozmawiamy o Twoich potrzebach, wyzwaniach i określamy właściwy poziom grupy zajęciowej.

Skontaktuj się z Krystianem w naszym Biurze, by dopytać o więcej szczegółów i umówić się na spotkanie ze mną.

Możesz również zajrzeć do Sklepu i wykupić dostęp do jednego z moich napakowanych praktyczną wiedzą webinarów, by się przekonać, jaką wartością są doświadczenia, którymi się dzielę.

Brak komentarzy

    Zostaw wiadomość

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.