Menu
Dzieje się

Mindful Learning – piękny angielski, zero wkuwania – warsztat online, 7. lutego, 9.00 – 12.30

Planowałaś, by w tym roku „ogarnąć wreszcie ten angielski”. Zapisałeś się na kurs, znalazłaś kogoś, kto przyjeżdża do Ciebie indywidualnie. Mija kilka tygodni, a Ty czujesz, że opuszcza Cię entuzjazm i motywacja. Coraz trudniej wypełnić ksero z pracę domową. Coraz trudniej „powtórzyć słówka” przed zajęciami. Coraz trudniej pozostać na lekcji w skupieniu. Coraz częściej chcesz odpuścić.

To o Tobie?

Jeśli tak i jeśli czujesz się gotowa/-y, by tym razem zrealizować to, co sobie obiecałaś/-eś: przełamać barierę i cieszyć się swoim angielskim (lub innym językiem, którego się uczysz!) czas naostrzyć piłę. TAK! „Sharpen the saw”, jak pisze S. Covey w bestsellerze „7 habits of highly effective people”. Bo żeby nauczyć się języka, potrzebujesz wiedzieć JAK to zrobić i zacząć w końcu robić to dobrze.

W niedzielę 7. lutego zapraszam Cię energetyczny i angażujący na WARSZTAT ONLINE, który dostarczy Ci mnóstwo „Aha! moments”.

Czekają na Ciebie dziesiątki pomysłów, które od lat wzruszają, inspirują i zachwycają Kursantów i Lektorów WOW. Które powodują, że Ci, którzy przykleili sobie etykietę „językowego beztalencia”, nie mogą uwierzyć, że potrafią zapamiętać nowy język i korzystać z niego w komunikacji.

Przygotuj się na odkrywanie przyjaznych aplikacji, poznanie potęgi Twojej wyobraźni, zrozumienie sztuki przyjaznego dla mózgu notowania i mnemotechniki, którego pomogą nie tylko Tobie, ale również Twoim dzieciom w przygotowaniach do wszelkiej maści sprawdzianów.

ZROZUMIESZ jak fantastyczna jest Twoja pamięć, gdy uczysz się wielozmysłowo

ODBUDUJESZ swoją głęboką, wewnętrzną motywację – gwarancję językowego sukcesu

POZNASZ moją autorską strategię uważnej pracy z językiem – Mindful Learning

DOŚWIADCZYSZ skuteczności robienia neuro-notatek

NAUCZYSZ SIĘ narzędzi do porządkowania nowych słów i zwrotów

ODKRYJESZ sprytne sposoby na zapamiętywanie trudnych słów i całych grup wyrazów

ZACHWYCISZ SIĘ inspirującymi pomysłami na samodzielną pracę z językiem i zaoszczędzisz na korepetycjach

ZAINSPIRUJESZ do zmian nawyków swoje dzieci i bliskich

NAUCZYSZ SIĘ czerpać dziką przyjemność z nauki języków obcych (serio, serio!)

WYPRACUJESZ wyjątkową efektywność nauki, oszczędzając czas na to, co dla Ciebie ważne

Po moim ostatnim webinarze pt.: „Po angielsku bez lęku” Kasia, która od lat bezskutecznie uczy się tego języka napisała mi taką wiadomość:

„Dzięki Tobie spojrzałam na angielski innymi oczami, a to dopiero początek (…) Jestem w szoku. (…) Dziękuję Ci za ten webinar, bo bardzo podniósł moje poczucie wartości.”

A Justyna, uczestniczka pierwszej edycji mojego autorskiego kursu-procesu Mindful English, napisała o narzędziach, które pokażę Ci podczas tego warsztatu:

„Metody, z którymi nie miałam wcześniej styczności, mobilizujące wyobraźnię i wręcz wypalające nowe słowa w naszej pamięci.”

Kim jestem?

Nazywam się Kasia Kaczmarek i jestem wielką entuzjastką języków obcych: uczyłam się ich w życiu aż siedmiu, w tym nowożytnej greki w Aristoteleio Panepistimio Thessalonikis i hebrajskiego w kibbutzu Geva w Izraelu. Traktuję języki obce zdroworozsądkowo: jako narzędzie do komunikacji i budowania relacji z drugim człowiekiem, a nie pole minowe. Dzięki temu nastawieniu bez szwanku przejechałam kawał świata: Chile, Brazylię, Europę, Izrael i Indie. Ale nie zawsze było tak kolorowo. Zanim wypracowałam pewność siebie i biegłość w komunikacji po angielsku, doświadczyłam miażdżącego poczucia porażki związanego z barierą językową, na którą nieświadomie zapracowałam ucząc się przy pomocy tradycyjnych, szkolnych narzędzi: gramatycznych łamigłówek, testów i certyfikatów.

Napędza mnie motywacja, by dzielić się z ludźmi narzędziami ŚWIADOMEJ nauki języków obcych (i nie tylko, bo wiedza o tym jak uczy się mózg przydaje się w każdej dziedzinie). Szczerze wkurza mnie marketing językowego perfekcjonizmu, który programuje nas na dążenie do całkowitej bezbłędności, podczas kiedy cały świat posługuje się prostym, niewyszukanym angielskim. Presja, wstyd, poczucie porażki, przekonanie, że nie dasz rady – tego wszystkiego doświadczamy w procesie uczenia się języków obcych, odbierając sobie przyjemność odkrywania i radość zdobywania nowych kompetencji. Postanowiłam to zmienić, opracowując koncepcję „Mindful Learning” – świadomego, uważnego, zanurzonego w „tu i teraz”, super-efektywnego uczenia się języków.

Od 11 lat rozwijam Centrum Kompetencji Językowych WOW w Łodzi. Jako mentor językowy wspieram ludzi w ŚWIADOMYM rozwoju językowym. Jestem autorką holistycznego kursu-procesu Mindful English, którego trwająca właśnie 2. edycja okazała się prawdziwym bestsellerem.

Mindful Learning – warsztat online – to aż 180+ minut:

Autorskich pomysłów na zapamiętywanie języka

Angażujących narzędzi i inspirujących źródeł

Strategii, które działają nawet wtedy, gdy nie masz czasu

Wiedzy, która pomoże Ci zozumieć „dlaczego” warto zmienić przekonania i nawyki

Chcesz mówić biegle? Chcesz mieć tę pewność siebie w kontaktach z obcokrajowcami? Pamiętaj:

„To have the results that only 5% of the population has, you must be willing to do what only 5% of the population does” Robin Sharma

Organizacyjnie:

termin: niedziela, 7.02, 9.00 – 12.30 (w tym 15 minut przerwy kawowej)

miejsce: ONLINE

inwestycja: przedsprzedaż (do 31.01) 290 zł; cena regularna: 390 zł

W cenie

1. Bilet wstępu na warsztat na żywo + WORKBOOK do efektywnej pracy podczas warsztatu

2. Roczny dostęp do nagrania z warsztatu

3. Bonus: nagranie bestsellerowego webinaru Twoja Językowa Mapa Marzeń o wartości 89 zł

4. Kopia mojego autorskiego szablonu do notowania w 2 wzorach – ZAPIŚNIKA POLIGLOTKI o wartości 29 zł

Zarezerwuj miejsce TERAZ: sekretariat@wowcentrum.pl, 790 401 500 (pn-czw 14.30 – 19.30 lub SMS)

„With great responsibility comes great power” Jim Kwik, brain coach. Jeśli pragniesz prawdziwej zmiany i prawdziwych efektów nauki języków, potrzeba Ci wzięcia ODPOWIEDZIALNOŚCI za narzędzia, których używasz.

Brak komentarzy

    Zostaw wiadomość

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.