Menu
Dzieje się

Warsztaty otwarte dla dzieci: 29-31 sierpnia

Końcówka sierpnia w naszej „leśnej” pracowni Boho na łódzkim Radogoszczu upłynie pod znakiem bezpłatnych, otwartych warsztatów języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. 

Przez 3 popołudnia nasi lektorzy-pasjonaci bedą prowadzić zajęcia DEMO dla dzieci z różnych grup wiekowych, by zarówno one, jak i Wy – rodzice, mogli poznać nasze miejsce, wartości metody pracy i atmosferę, w której przebiegają nasze dobrostanowe spotkania językowe na co dzień. 

Kogo zapraszamy?

Przedszkolaki w wieku 4-6 lat na warsztat, który poprowadzi Marta. 

Małe szkolniaki z klas 1-3 na warsztat, który przygotowała Kasia. 

Starsze dzieci i młodzież na warsztat do Mariki. 

Dlaczego robimy te warsztaty?

Wiemy z doświadczenia jak ważne dla nas, jako rodziców, jest mieć pewność, że nasze dzieci są zaopiekowane z uważnością przez opiekunów, którzy “wiedzą co robią” i mają na uwadze przede wszystkim dobro naszych pociech.

W WOW wierzymy w to, że dzieci są chodzącymi skarbnicami potencjału i entuzjazmu, a naszym zadaniem jako ich bardziej doświadczonych przewodników jest przede wszystkim – o ironio – tego nie zepsuć 😉

W WOW inspirujemy się wieloletnimi badaniami nad procesami uczenia się, odkryciami pionierów skutecznej i wspierającej psychologicznie edukacji i ideą powrotu do edukacji wspólnotowej, wolnościowej i radosnej. Słowem: naturalnej!

Co się wydarzy?

W trakcie lekkich, 45-minutowych zajęć Wasze dzieci doświadczą jak to jest nie musieć siedzieć w ławce, móc podczas zajęć podążać za swoimi potrzebami i inspirować się językowo od tutora/lektora, który sam jest interakcją z Waszymi dziećmi zafascynowany.

Bez presji, bez oceniania, w atmosferze współpracy i zabawy. 

Jak zapisać dziecko na warsztaty otwarte?

Najprościej: wysyłając zgłoszenie na adres sekretariat@wowcentrum.pl i podając

– imię i nazwisko dziecka

– wiek dziecka

– swój nr telefonu

Od 19 do 31 sierpnia główny numer WOW będzie nieczynny, ale w sprawach pilnych można kontaktować się z nr. 790 401 520.

W tygodniu poprzedzającym warsztat zadzwonimy do Was lub napiszemy SMS z informacją, w jakim dniu i o której godzinie odbędzie się warsztat Waszego dziecka. 

Do zobaczenia!

Brak komentarzy

    Zostaw wiadomość

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.