Menu

Dla dzieci

Children don’t learn from teachers they don’t like”

Rita Pierson

Uczymy dzieci języków nie po to, by wygrywały w konkursach i plebiscytach, ale po to, by wyposażać je w super-moce do odkrywania świata na własną rękę.

Rozumiemy, jak istotną rolę w procesie nauki odgrywają motywacja i relacje. Z tego powodu sięgamy po techniki, z pomocą których podtrzymujemy dziecięcą ciekawość i chęć odkrywania. Nie krępujemy się przy tym prosić o wsparcie ogólnopolskiej sławy metodyków, trenerów pamięci i coachów.

Naszym priorytetem od zawsze pozostaje oswajanie kilku- i nastolatków z tym, co w rozwoju językowym najważniejsze: treningiem mówienia i słuchania. Na zajęcia zapraszamy przedszkolaki i dzieci szkolne, a dla młodzieży, która opanowała już podstawy gramatyki, prowadzimy autorskie warsztaty konwersacyjne.

Naszą ofertę kierujemy do Rodziców, którzy doceniają filozofię nauczania bez presji i ocen oraz atmosferę zaufania i zrozumienia dla dziecięcych potrzeb.

Na zajęcia zapraszamy do naszej nowootwartej „leśnej” pracowni przy Nastrojowej na osiedlu Radogoszcz Wschód. Dla dzieci ze szkół podstawowych prowadzimy zajęcia na terenie Klubu Osiedlowego na Radogoszczu Zachodzie oraz w szkołąch podstawowych nr 137 (Retkinia) i 184 (Radogoszcz Wschód) w Łodzi.