Menu

Dla dzieci

Children don’t learn from teachers they don’t like”

Rita Pierson

Uczymy dzieci języków nie po to, by wygrywały w konkursach i plebiscytach, ale po to, by wyposażać je w super-moce do odkrywania świata na własną rękę.

Rozumiemy, jak istotną rolę w procesie nauki odgrywają motywacja i relacje. Z tego powodu sięgamy po techniki, z pomocą których podtrzymujemy dziecięcą ciekawość i chęć odkrywania. Stawiamy na wspieranie dzieci w rozwijaniu kluczowych kompetencji przyszłości: współpracy, komunikacji, kreatywności oraz krytycznego myślenia. 

Naszym priorytetem od zawsze pozostaje oswajanie kilku- i nastolatków z tym, co w rozwoju językowym najważniejsze: treningiem mówienia i słuchania. Na zajęcia zapraszamy przedszkolaki i dzieci szkolne, a dla młodzieży, która opanowała już podstawy gramatyki, prowadzimy autorskie warsztaty konwersacyjne.

Naszą ofertę kierujemy do Rodziców, którzy doceniają filozofię nauczania bez presji i ocen oraz atmosferę zaufania i zrozumienia dla dziecięcych potrzeb.

Na nasze „dobrostanowe spotkania językowe” po angielsku i hiszpańsku zapraszamy do leśnej pracowni przy Nastrojowej na osiedlu Radogoszcz Wschód, na przeciwko kawiarni Tukawka. Tutaj prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych: w soboty dla maluszków od 4 lat, w tygodniu dla dzieci szkolnych i młodzieży, a wieczorami – dla dorosłych (click!) 

Dla dzieci ze szkół podstawowych prowadzimy ponadto zajęcia na terenie Klubu Osiedlowego na Radogoszczu Zachodzie oraz w SP184 (Radogoszcz Wschód) w Łodzi.